۰۲۱۶۶۳۸۹۴۵۶
کارشناسی خودرو ماتریس خودرو

ماتریس خودرو ، اولین مرکزتخصصی کارشناسی خودرو تاسیس 1383

۰۲۱۶۶۳۸۹۴۵۶

درباره ما

درباره مابدانید تااهمیت تجربه رابدانید.

ماتریس خودرو (کارشناس همراه) اولین مرکز تخصصی کارشناسی خودرو میباشد که خدمات مشاوره ای وآموزشی رابه خریداران ،فروشندگان و مالکین اتومبیل ارایه میدهد.تاسیس سال ۱۳۸۳ توسط مهندس مهرآبادی

ماتریس خودرو (کارشناس همراه) اولین مرکز تخصصی کارشناسی خودرو میباشد که خدمات مشاوره ای وآموزشی رابه خریداران ،فروشندگان و مالکین اتومبیل ارایه میدهد.

درباره ما

درباره ما

در سال ۱۳۸۳ ماتریس خودرو فعالیت خود را در زمینه فروش اقساطی خودروهای صفر کیلومتر اغاز کرد و به تدریج خودروهای کارکرده نیز به محصولات مجموعه اضافه شدیکی ز دغدغه های اصلی خریداران کارکرده،وضعیت سلامت فیزیکی و فنی خودرو بود،چرا که در صورتی که مشکل فنی با هزینه بالا برای خودرو بوجود می آمد، آنها برای پرداخت اقساط خودشان دچار مشکل میشدند

آموزش کارشناسی رنگ خودرو

آموزش کارشناسی رنگ خودرو

با مطرح شدن این موضوع در اتاق فکر مجموعه،تصمیم گرفتیم خودروهای مجموعه را پس از کارشناسی و بررسی سلامت در اختیار خریداران قرار دهیم،که این مطلب بسیار زیاد مورد توجه خریداران قرار گرفت و در ادامه تقاضاهایی را داشتیم که دوستان و آشنایان این افراد درحالی که قصد خرید از منابع دیگر و یا مجموعه های دیگر را داشتند ، ولی از ماتریس خودرو درخواست بررسی و کارشناسی میکردند.

درباره ما

درباره ما

در نهایت وقتی این خلا را در بازار شناسایی کردیم ،تصمیم گرفتیم که به صورت سیستماتیک و حرفه ای گام در این راه بگذاریمپس تحقیقات شروع شد و مدیریت مجموعه مهندس امیرمهرآبادی پس از گذراندن دوره های تخصصی و گستره ،ارائه خدمات کارشناسی را آغاز نمودند.

آموزش کارشناسی فنی خودرو

آموزش کارشناسی فنی خودرو

در ابتدای راه گارد شدیدی از طرف فروشندگان و نمایشگاه داران داشتیم ،ولی این راه باید به سرانجام خوبی میرسید .
در آن سالها سایت و شبکه های اجتماعی به این شکل و گستردگی وجود نداشت و هزینه های تبلیغات بسیار زیاد بود . روزنامه همشهری ،آگهی نامه ای چاپ میکرد که تقریبا تمامی مشاغل کشور از املاک و خودرو و آژانسهای مسافرتی ، با نبض این روزنامه ضربان داشتنبه برکت خدمات سالم و مفید برای خریداران ،روز به روز خود را ارتقا دادیم و با اضافه کردن تجهیزات تست و بازرسی و بالابردن سطح علمی و تجربی کارشناسان ، امروز یک خانواده ۳۱هزار نفری را درمهندس امیر مهرآبادی با چاپ حدود ۴۰۰مقاله آموزشی و تحلیلی در مجلات تخصصی خودرویی و اقتصادی ، یکی از پیشرو ترین افراد در ارتقا این شاخه خدمات خودرویی بوده است. باشگاه مشتریان خود داریم و به آنها میبایم .د و ما هم از این قافله مستثنی نبودیم.

کارشناسی صفرتاصدخودرو

کارشناسی صفرتاصدخودرو

روزنامه وزین دنیای اقتصاد، پیک ایران خودرو،مجله ماشین، صفحه اقتصاد و… از جمله جوادی و سایتهای منتشر کننده مصاحبه ها و مقالات ایشان میباشد.
در حالی که همواره خدمات و بیزینس را داشتیم ،همواره از دنیای آموزش ،چه برای خود و چه برای علاقه مندان این رشته بودیم و با تاسیس آکادمی آموزش ماتریس خودرو،تجارب خود را در اختیار کارآموزان و علاقه مندان فعالیت در این رشته قرار میدهیم.

اینستاگرام ماتریس خودرو

اینستاگرام ماتریس خودرو

رشته کارشناسی خودرو در دانشگاه تعریف نشده و مجموعه ماتریس خودرو به مدیریت مهندس امیررشیدمهرآبادی،باتدوین استاندارهای ۱۰گانه و نیز تالیف و تحریر کتاب آموزش کارشناسی خودرو ،این رشته خدماتی را در سازمان فنی و حرفه ای کشوری به ثبت رسانده و کم شایانی به ایجاد شغل خدماتی با سرمایه متوسط و درآمد بسیار بالا نموده است

 

 

 

 

درباره ما درباره ما درباره ما درباره ما درباره ما درباره ما درباره ما درباره

ماتریس خودرو (کارشناس همراه) اولین مرکز تخصصی کارشناسی خودرو میباشد که خدمات مشاوره ای وآموزشی رابه خریداران ،فروشندگان و مالکین اتومبیل ارایه میدهد.تاسیس سال ۱۳۸۳ توسط مهندس مهرآبادی