۰۲۱۶۶۳۸۹۴۵۶
کارشناسی خودرو ماتریس خودرو

ماتریس خودرو ، اولین مرکزتخصصی کارشناسی خودرو تاسیس 1383

۰۲۱۶۶۳۸۹۴۵۶

واردات خودروباکدملی

🔴 خودرو در حراج خرده فروشی اموال تملیکی عرضه می‌شود

خودرواموال تملیکی

🗣 مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران : 

🔹 خودروهای این سازمان را در آینده نزدیک در حراج خرده فروشی اموال تملیکی عرضه می‌کنیم تا در اختیار مردم قرار گیرد.

🔹 حسین ایزدی روز چهارشنبه در گفت و گویی از وضعیت عملکرد در حراج های خرده فروشی ارائه و اظهار داشت: پیش از این تنها کالایی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان قابل عرضه در خرده فروشی بود که این سقف قیمتی برداشته شد و اکنون محدودیتی برای کالاهایی از جمله خودرو و موتورسیکلت و سایر کالاها نداریم.

🔹 وی افزود: برای برگزاری حراج های خرده فروشی محدودیت آگهی و تشریفات مزایده نیست بلکه می توانیم به راحتی در سامانه حراج خرده فروشی برخط برای دسترسی عموم مردم قرار دهیم.

 

خبر دوم ؛

🔴 جزئیات واردات خوردو با ارائه گواهی اسقاط / حدود ۸۰ هزار گواهی خودروی اسقاطی در سامانه بارگذاری شده است

جلال رشیدی‌کوچی نماینده مجلس:

🔹 در قانون ساماندهی بازار و صنعت خودرو آمده است به ازای ساخت، تولید و واردات باید خودرو اسقاط و از رده خارج شود. بدین منظور که هم میزان تعداد خودرو و هم میزان آلودگی در کشور کنترل شود و هم آن مبغلی که به عنوان اسقاطی از رده خارج کردن خودرو داده می‌شود کمک به محیط زیست باشد.

🔹بنا شده است معادل یک و نیم درصد قیمت خودروهای وارداتی گواهی اسقاط خودرو برای افرادی که می‌خواهند خودرو وارد کنند صادر شود و با پرداخت آن بتوانند خودرو وارد کنند.

🔹در حال حاضر تعداد قابل توجهی خودرو در سامانه اسقاط وجود دارد و بالای ۷۰ تا ۸۰ هزار گواهی خودروی اسقاطی در سامانه بارگذاری شده و افراد می‌توانند گواهی را خریداری کرده و آن را به عنوان گواهی اسقاط ارائه دهند.حراج خودروهای اموال تملیکی