۰۲۱۶۶۳۸۹۴۵۶

ماتریس خودرو ، اولین مرکزتخصصی کارشناسی خودرو تاسیس 1383

۰۲۱۶۶۳۸۹۴۵۶

بلاگ

بلاگ

23خرداد1400

کارشناسی خودرو در تهران-کارشناسی کامل با ضمانت نامه

ارسال شده توسط : | دسته بندی ها: کارشناسی خودرو,کارشناسی رنگ کارشناسی خودرو | نظرات: ۰

کارشناسی خودرو در تهران و کارشناسی تخصصی خودرو در استان تهران و البرز. کارشناسی خودرو تمامی برند های مطرح از جمله بی ام و BMW ، بنر BENZ ، میتسوبیشی، رنو و…

یکی از موارد ضروری قبل از خرید خودرو کارشناسی خودرو مورد نظر است، به صورتی که عیب های خودرو آشکار شده تا کارشناسی و رفع گردد.

کارشناسی موتور خودرو در تهران

کارشناسی خودرو انواعی دارد که در ادامه به آن می پردازیم :

کارشناسی bmw در تهران

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو :

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو شامل کارشناسی کامل بدنه خودرو ، ستون شاسی جلویی و عقب خودرو به همراه سقف آن است. هرگونه رنگ شدگی ، تعویض و یا صافکاری بدون رنگ و یا خط و خش می باشد.

کارشناسی خودرو در تهران

کارشناسی موتور خودرو :

بازدید کامل موتور خودرو و همچنین اطمینان از کارکرد صحیح موتور از موارد کارشناسی موتور خودرو می باشد. عدم روغن ریزی موتور، اطمیمنان از عدم وجود صدا در خودرو، بازدید واشر سرسیلندر، اطمینان از عدم نشتی روغن گیربکس و روغن هیدرولیک و همچنین بررسی دود اگزور و تست دیاگ از موارد کارشناسی موتور خودرو می باشد.

کارشناسی دیاگ خودرو

کارشناسی تجهیزات جانبی خودرو :

بررسی و کارشناسی تمام تجهیزات به کار رفته در خودرو به همراه تست از طریق دستگاه دیاگ. بررسی تجهیزات ایمنی خودرو از قبیل ترمز ای بی اس ، کیسه های هوا، کمربند های ایمنی و تمامی سنسور ها و سیستم های تهیه هوای مطبوع و سیستم صوتی خودرو را شامل می شود.

کارشنای رنگ و بدنه خودرو

بررسی تمامی مشکلات و رفع ایراد های خودرو به همراه کارشناسی تخصصی خودرو در شرکت ماتریس خودرو به بهترین شکل صورت میگیرد. استفاده از مجرب ترین کارشناسان خودرو در تهران این امکان را برای شما شهروندان عزیز فراهم آورده تا بهترین کیفیت را دریافت کنید.

شرکت ماتریس خودرو با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه خدمات مرتبط با انواع خودرو در تهران پذیرای شما می باشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید.

ارسال پاسخ